Turnaj ve vybíjené 2014

V pondělí 19. 5. 2014 jsme s dětmi ve sportovním kroužku uspořádali turnaj ve vybíjené o veliký ořechový dort. Děti si nejdříve vylosovaly družstva a pak už se s vervou pustily do hry.

Hráli jsme na tři vítězné hry. Nejdříve bylo vyrovnáno, hry byly dlouhé a napínavé a vůbec nebylo jasné, komu se podaří vyhrát. Po velikém boji zvítězilo družstvo ve složení: Jakub Hloušek, Jakub Hejda, Saška Hrabalová, Dominik Malík, Verunka Hloušková, Anetka Pospíšilová a Patrik Kocman, na krásném druhém místě se neradi ale se ctí umístili: Ondra Čermák, Kája Horáček, Barča Benešová, Alex Raab, Toník Sehnal, Agátka Pavezková, Dan Janda a Vojtíšek Tesař.

Všem velice gratuluji ke krásným výkonům, děti dokázaly, že jsou správní sportovci a umí si všichni poradit s míčem.

R. Ilkaničová