TURNAJ V RINGU 2013

TURNAJ V RINGU 2013 - sportovní kroužek

V pondělí 27. 5. 2013 jsme ve sportovním kroužku pořádali turnaj v RINGU. Ringo je kolektivní hra s podobnými pravidly jako volejbal, jen místo míče se používá gumový nafukovací kroužek s kterým se háže přes síť, jako s létajícím talířem. Do které ruky kroužek chytíte, tou musíte i házet.

Před turnajem jsme si vylosovali členy čtyř družstev. již dříve vybraná družstva jsme museli zrušit z důvodu nemoci dětí.

Vylosovaná družstva:

1. družstvo

kapitán Terezka Pytelová, členové - Alex Kupčík, Lukáš Bayer, Filip Bayer

2. družstvo

kapitán Karel Horáček, členové - Vojtěch Tesař, Petr Burda, Bára Benešová, Antonín Sehnal

3. družstvo

kapitán Stanislav Pařil, členové - Marian Kubica, Václav Kalinec, Veronika Hloušková, Aneta Pospíšilová

4. družstvo

kapitán Deniska Kružíková, členové - Dominik Malík, Dan Janda, Agáta Pavezková

Turnaj se hrál systémem "každý proti každému". Takže každé družstvo si zahrálo tři hry. Za každou vítěznou hru družstvo získalo 2 body.

Po zdolání základního kola, hrála družstva se ziskem 2 bodů o třetí a čtvrté místo.

Na 4. místě se umístilo po velkém boji družstvo č. 1. Terezky Pytelové,

3. místo získalo družstvo č. 3. Staníka Pařila.

Družstva se ziskem čtyř bodů soutěžila o 1. a 2. místo v turnaji.

Velmi těsně a po velmi vyrovnaném souboji pouze 14:15 se umístilo

na 2. místě družstvo č. 2. Denisky Kružíkové,

1. místo a dort získalo družstvo č. 2. Karla Horáčka ve složení  Kája, Vojta, Peťa, Barča a Tonda.

Děti soutěžily jako správní sportovci a všechny si zaslouží velkou pochvalu. Díky vítěznému družstvu, které se rádo podělilo o svůj dort, si všechny děti pochutnaly na skvělém zákusku a snad i trošku zajedly zklamání, že tentokrát nestály na stupních vítězů ony.

Sportu zdar!                                                                                           Renata Ilkaničová