Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. 2. 2018 Olympijský festival 4. a 5. ročník

11. 2. 2018

Vážení rodiče, ve čtvrtek 15. 2. 2018 pojedeme se 4. a 5, ročníkem do Brna na Olympijský festival. Žáci přijdou do školy normálně na ranní výuku - donesou si pouze pouzdro, v 10:10 hod. odjíždíme linkovým autobusem do Brna, návrat do Bukoviny v 16:53hod. Děti rovnou odchází domů nebo jedou autobusem přímo do Bukovinky. Při opožděném příjezdu pošleme zprávu.

Prosíme o odhlášení obědů na tento den, děti budou teple oblečené, zimní rukavice, čepice, teplé spodní prádlo - v hale je chladno, svačinu, pití a batoh, dobré budou i náhradní ponožky na přezutí. Cestovné 60,-Kč, vstupné do výšky dítěte 150cm zdarma, vyšší děti platí 50,-Kč. Kapesné dle uvážení rodičů. Kroužek logiky tento den odpadá. 

R. Ilkaničová